Natječaj za radno mesto Šef računovodstva i finansija (1 izvršioc, m/ž) u RASCO-TAMP-u

Rasco-Tamp d.o.o. raspisuje konkurs za prijem saradnika na određeno radno vreme na poziciji:

Šef računovodstva i finansija (1 izvršioc, m/ž)

Opis posla:

  • Računovodstvena evidencija (knjiženje svih poslovnih promena u preduzeću, obračun PDV-a, usklađivanje kontnog plana, unos dokumenata u glavnu knjigu, usklađivanje analitike sa sintetikom, analitičko knjigovodstvo dobavljača i kupaca, korespondencija i komunikacija sa kupcima i dobavljačima, i slično);
  • Eksterno finansijsko izveštavanje (izrada godišnjih finansijskih izveštaja kompanije, utvrđivanje poreskih obaveza kompanije, ugovaranje i sprovođenje godišnje revizije kompanije, procena računovodstvenih pozicija, i slično);
  • Finansije (komunikacija sa bankama, sredstva obezbeđenja plaćanja i naplate priprema finansijskih i drugih administrativnih dokumenata, ugovaranje kompenzacija, cesija i asignacija, i slično);
  • Praćenje zakonskih propisa i promena iz oblasti računovodstva, praćenje poreskih propisa;
  • Osiguranje od rizika;
  • Poslovi vezani za razne projekte;
  • Opšta administracija i komunikacija;
  • Administrativna podrška prodaji;
  • Ostalo
Uslovi:
  • Radni odnos na odrađeno vreme radi zamene privremeno odsutnog zaposlenog;
  • VI ili VII stepen obrazovanja ekonomskog usmerenja;
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na poslovima računovodstva i knjigovodstva;
  • Odlično poznavanje Microsoft Office-a (Word, Excel i dr.);
  • Poznavanje rada računovodstveno-knjigovodstvenih sistema;
  • Odlično poznavanje poreskog sistema Republike Srbije (Porez na dodatu vrednost, Porez na dobit)
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za traženo radno mesto, molimo Vas da nam pošaljete Vaš CV sa propratnim pismom na srpskom jeziku, na e-mail adresu:

mstakic@rasco-tamp.rs

Konkurs je otvoren do 15.06.2021.  godine.

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Najnoviji članci